Skal I Giftes?

Book tid til valg af vielsesringe

Har I brug for rådgivning til jeres store dag? Hos Vibholm står vi altid klar til at hjælpe jer, med at finde de perfekte vielsesringe. Vielsesringene er nok de vigtigste smykker I kommer til at eje, og I har et væld af muligheder for at skabe lige netop jeres drømmeringe. 

Book en tid til personlig rådgivning i jagten på jeres drømmeringe og få en goodiebag værdi 500 kr.

Du booker en tid via mail eller telefon.

Mød Nuran & Saint Maurice i din lokale Vibholm

En dag hvor udvalget af vielsesringe er ekstra stort!

Find din nærmeste Vibholm butik nedenfor.

Jylland

Søndergade 6, 8000 Aarhus C

Strøget, Aarhus C

Book et møde med eksperterne på Strøget i Aarhus C

Mail:
mail@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 01

Bryllupsevent med Nuran & Saint Maurice
Nuran: 25. april
Saint Maurice: 17. marts
_______________________

M.P. Bruuns Gade 25, 8000 Aarhus C

Bruuns Galleri

Book et møde med eksperterne i Bruuns Galleri

Mail:
bruuns@vibholm.dk
Tlf.:
86 12 56 56

Bryllupsevent med Nuran & Saint Maurice
Nuran: 1. marts
Saint Maurice: 15. april
_______________________

Finlandsgade 17, 8200 Aarhus N

Storcenter Nord

Book et møde med eksperterne i Storcenter Nord

Mail: nord@vibholm.dk
Tlf.: 86 10 22 20

Bryllupsevent med Nuran & Saint Maurice
Nuran: 1. februar
Saint Maurice: 24. marts
_______________________

Hobrovej 452, 9200 Aalborg SV

Aalborg Storcenter

Book et møde med eksperterne i Aalborg Storcenter

Mail: storcenteraa@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 19

Bryllupsevent med Nuran & Saint Maurice
Nuran: 2. marts
Saint Maurice: 11. februar og 30. april
_______________________

Nytorv 27, 9000 Aalborg C

Friis Shoppingcenter

Book et møde med eksperterne i Friis Shoppingcenter

Mail: aalborg@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 90

Bryllupsevent med Saint Maurice
Saint Maurice: 1. april
_______________________

Gl. Vardevej 230, 6715 Esbjerg N

Esbjerg Storcenter

Book et møde med eksperterne i Esbjerg Storcenter

Mail: esbjerg@vibholm.dk
Tlf.: 75 15 63 64

Bryllupsevent med Nuran
Nuran: 2. februar

_______________________

Exnersgade 18, 1.15, 6700 Esbjerg

Broen Shopping

Book et møde med eksperterne i Broen Shopping

Mail: broen@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 16

Bryllupsevent med Saint Maurice
Saint Maurice: 25. marts
_______________________

Merkurvej 1E, st. 141, 7400 Herning

Herning Centret

Book et møde med eksperterne i Herning Centret

Mail: herning@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 57

Bryllupsevent med Saint Maurice
Saint Maurice: 18. marts
_______________________

Søndergade 14, 8700 Horsens

Bytorv Horsens

Book et møde med eksperterne i Bytorv Horsens

Mail: horsens@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 8

_______________________

Skovvangen 42C, 6000 Kolding

Kolding Storcenter

Book et møde med eksperterne i Kolding Storcenter

Mail:
kolding@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 74

Bryllupsevent med Nuran & Saint Maurice
Nuran: 24 april
Saint Maurice: 26. marts
_______________________

Mekurvej 55, 8960 Randers SØ

Randers Storcenter

Book et møde med eksperterne i Randers Storcenter

Mail:
randers@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 55

Bryllupsevent med Nuran
Nuran: 14. marts

_______________________

Østergade 2, 8600 Silkeborg

Silkeborg

Book et møde med eksperterne i Silkeborg

Mail:
silkeborg@vibholm.dk
Tlf.: 86 81 44 10

Bryllupsevent med Saint Maurice
Saint Maurice: 30. marts
_______________________

Adelgade 61, 8660 Skanderborg

Bloms Butikker

Book et møde med eksperterne i Bloms Butikker

Mail: skanderborg@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 45

Bryllupsevent med Nuran
Nuran: 15. marts

_______________________

Østergade 4, 6400 Sønderborg

Borgen Shopping

Book et møde med eksperterne i Borgen Shopping

Mail: sonderborg@vibholm.dk
Tlf.: 70 22 33 50

Bryllupsevent med Saint Maurice
Saint Maurice: 2. april
_______________________

Søndergade 2, 7100 Vejle

Vejle

Book et møde med eksperterne i Vejle

Mail: vejle@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 71

Bryllupsevent med Saint Maurice
Saint Maurice: 31. marts
_______________________

Fyn

Ørbækvej 75, 5220 Odense SØ

Rosengårdcentret

Book et møde med ekspertne i Rosengårdcentret

Mail:
odense@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 50

Bryllupsevent med Nuran & Saint Maurice
Nuran: 20. februar
Saint Maurice: 19. marts
_______________________

Sjælland

Reberbanegade 3, 2300 København S

Amager Centeret

Book et møde med eksperterne i Amager Centeret

Mail: amager@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 23

Bryllupsevent med Nuran & Saint Maurice
Nuran: 7. februar
Saint Maurice: 21. april
_______________________

Falkoner Allé 21, 2000 Frederiksberg

Frederiksberg Centret

Book et møde med eksperterne i Frederiksberg Centret

Mail:
frederiksberg@vibholm.dk
Tlf.: 38 87 87 07

Bryllupsevent med Nuran & Saint Maurice
Nuran: 26. april
Saint Maurice: 12. marts
_______________________

SlotsArkaderne 120, 3400 Hillerød

SlotsArkaderne

Book et møde med eksperterne i SlotsArkaderne

Mail: hillerod@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 30

Bryllupsevent med Nuran & Saint Maurice
Nuran: 21. marts
Saint Maurice: 25. februar
_______________________

Ahlgade 35, 4300 Holbæk

Holbæk

Book et møde med eksperterne i Holbæk

Mail:
hol@vibholm.dk
Tlf.: 59 43 03 69

Bryllupsevent med Saint Maurice
Saint Maurice: 24. februar
_______________________

Lyngby Storcenter 1, 2800 Kgs. Lyngby

Lyngby Storcenter

Book et møde med eksperterne i Lyngby Storcenter

Mail:
lyngby@vibholm.dk
Tlf.: 45 16 00 23

Bryllupsevent med Saint Maurice
Saint Maurice: 14. april
_______________________

Apollovej 33, 2720 Vanløse

Kronen

Book et møde med eksperterne i Kronen

Mail:
vanlose@vibholm.dk
Tlf.: 86 12 56 27

Bryllupsevent med Nuran & Saint Maurice
Nuran: 22. marts
Saint Maurice: 2. februar
_______________________