Design din egen perlekæde

Kig forbi din nærmeste Vibholm butik og design din egen helt unikke perlekæde.

Vi har hele dagen et stort udvalg af perler i forskellige størrelser og former – du vælger helt selv perlerne og designet - så laver vi den for dig.

Så kunne du tænke dig at eje en perlekæde, som du helt selv har designet? Så har du nu muligheden.

How-to:

1. Du udvælger de perler du ønsker
2. Du vælger selv hvordan kæden skal se ud
3. Vi laver kæden for dig
4. Kæden kan afhentes i butikken eller vi kan sende dig din helt unikke perlekæde, når den er færdig.

Prisen på kæden afhænger af dit design

Jylland

Hobrovej 452, 9200 Aalborg SV

Aalborg Storcenter

Tidspunkt: D. 9. - 10. august - hele dagen

Tlf: +45 86 12 56 19
Mail: storcenteraa@vibholm.dk

Merkurvej 55, 8960 Randers SØ

Randers Storcenter

Tidspunkt: D. 12. - 13. august - hele dagen

Tlf: +45 86 12 56 55
Mail: randers@vibholm.dk

Søndergade 76, 8000 Aarhus C

Strøget Aarhus

Tidspunkt: D. 16. - 17. august - hele dagen

Tlf: +45 86 12 56 01
Mail: mail@vibholm.dk

Merkurvej 1E, st. 141, 7400 Herning

Herning Centret

Tidspunkt: D. 19. - 20. august - hele dagen

Tlf: +45 86 12 56 57
Mail: herning@vibholm.dk

Gl. Vardevej 230, 6715 Esbjerg N

Esbjerg Storcenter

Tidspunkt: D. 25. - 26. august - hele dagen

Tlf: +45 75 15 63 64
Mail: esbjerg@vibholm.dk

Skovvangen 42C, 6000 Kolding

Kolding

Tidspunkt: D. 02. - 03. september - hele dagen

Tlf: +45 86 12 56 74
Mail: kolding@vibholm.dk

Fyn

Ørbækvej 75, 5220 Odense SØ

Rosengårdcentret

Tidspunkt: D. 08. - 09. september - hele dagen

Tlf: +45 86 12 56 50
Mail: odense@vibholm.dk

Sjælland

Apollovej 33, 2720 Vanløse

Kronen

Tidspunkt: D. 16. - 17. september - hele dagen

Tlf +45 86 12 56 27
Mail: vanlose@vibholm.dk

SlotsArkaderne 120, 3400 Hillerød

Hillerød

Tidspunkt: D. 22. - 23. september - hele dagen

Tlf: +45 86 12 56 30
Mail: hillerod@vibholm.dk

Lyngby Storcenter 1, 2800 Kongens Lyngby

Lyngby

Tidspunkt: D. 29. - 30. september - hele dagen

Tlf: +45 45 16 00 23
Mail: lyngby@vibholm.dk

Reberbanegade 3, 2300 København S

Amager

Tidspunkt: D. 06. - 07. oktober - hele dagen

Tlf: +45 86 12 56 23
Mail: amager@vibholm.dk