Bryllupsevent


Book tid allerede nu i en af vores butikker, når vi afholder bryllupsevent. Her tilbyder vi professionel rådgivning til at vælge de rette vielsesringe. Det er vigtigt at der er tid og ro, når så stor en beslutning skal træffes. Vi sørger for rolige rammer og personlig rådgivning.
Ringene designes så udformning og kvalitet passer jeres ønsker og budget.

Find din nærmeste by her på siden, samt dato og hvilken leverandør butikken får på besøg.

Tilmeld jer i butikken, eller kontakt butikken på deres telefonnr. / mail.

Bliv inspireret allerede nu og få gode råd til den store dag i vores vielsesunivers her

Jylland

Søndergade 76, 8000 Aarhus C

Strøget - Aarhus

Besøg af Nuran

Tidspunkt: D. 2 september kl. 15.00 - 18.00

Tlf: +45 86 12 56 01

Mail: mail@vibholm.dk

Merkurvej 55, 8960 Randers SØ

Randers Storcenter

Besøg af Siersbøl

Tidspunkt: D. 9 september kl. 14.00 - 18.00

Tlf: +45 86 12 56 55

Mail: randers@vibholm.dk

Merkurvej 1E, st. 141, 7400 Herning

Herning Centret

Besøg af Saint Maurice

Tidspunkt: D. 9 september kl. 15.00 - 19.00

Tlf: +45 86 12 56 57

Mail: herning@vibholm.dk

Hobrovej 452, 9200 Aalborg SV

Aalborg Storcenter

Besøg af Saint Maurice

Tidspunkt: D. 10 september kl. 09.00 - 16.00

Tlf: +45 86 12 56 19

Mail: storcenteraa@vibholm.dk

Østergade 4, 6400 Sønderborg

Borgen Shopping

Besøg af Saint Maurice

Tidspunkt: D. 11 september kl. 10.00 - 15.00

Tlf: +45 70 22 33 50

Mail: sonderborg@vibholm.dk

Gl. Vardevej 230, 6715 Esbjerg N

Esbjerg Storcenter

Besøg af Nuran

Tidspunkt: D. 16 september kl. 15.30 - 18.00

Tlf: +45 75 15 63 64

Mail: esbjerg@vibholm.dk

Finlandsgade 17, 8200 Aarhus N

Storcenter Nord

Besøg af Nuran

Tidspunkt: D. 23 september kl. 15.00 - 18.00

Tlf: +45 86 10 22 20

Mail: nord@vibholm.dk

Søndergade 14, 8700 Horsens

Bytorv Horsens

Besøg af Nuran

Tidspunkt: D. 9 september kl. 15.00 - 19.00

Tlf: +45 86 12 56 87

Mail: horsens@vibholm.dk

Skovvangen 42C, 6000 Kolding

Kolding Storcenter

Besøg af Saint Maurice

Tidspunkt: D. 25 september kl. 10.00 - 17.00

Tlf: +45 86 12 56 74

Mail: kolding@vibholm.dk

Søndergade 76, 8000 Aarhus C

Strøget - Aarhus

Besøg af Saint Maurice

Tidspunkt: D. 29 september kl. 14.00 - 18.00

Tlf: +45 86 12 56 01

Mail: mail@vibholm.dk

Fyn

Ørbækvej 75, 5220 Odense SØ

Rosengårdcentret

Besøg af Saint Maurice

Tidspunkt: D. 23 september kl. 14.00 - 19.00

Tlf: +45 86 12 56 50

Mail: odense@vibholm.dk

Sjælland

Apollovej 33, 2720 Vanløse

Kronen

Besøg af Saint Maurice

Tidspunkt: D. 30 september kl. 14.00 - 18.00

Tlf: +45 86 12 56 27

Mail: vanlose@vibholm.dk